01-646 ul. Edwarda Jelinka 38

Top

UTM

SeoFly / UTM

UTM

To skrót od angielskiego terminu “Urchin Tracking Module”, który jest atrybutem używanym do śledzenia kampanii marketingowych online. UTM jest dodawany do adresów URL, aby umożliwić analizę źródła ruchu i efektywności różnych kampanii marketingowych. Składa się z pięciu parametrów: source, medium, campaign, term i content, które umożliwiają śledzenie skąd pochodzi ruch na stronie, w jaki sposób dotarł tam użytkownik i jakiej kampanii dotyczył. Dzięki temu, firma może dokładnie śledzić skuteczność swoich kampanii reklamowych i wskazać te, które przynoszą najlepsze wyniki. UTM jest szczególnie przydatny dla firm prowadzących kampanie reklamowe w internecie, w tym w wyszukiwarkach, mediach społecznościowych lub poprzez e-maile marketingowe.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Agencja SeoFly powstała w 2013 roku i jest częścią grupy marketingowej Good One. Podoba Ci się nasz blog? Zapisz się do naszego newslettera. Chcesz, abyśmy pomogli Ci wypromować biznes? Skontaktuj się ;-) kom. 510796217 mail. kontakt@seofly.pl