01-646 ul. Edwarda Jelinka 38

Top

Fbclid

SeoFly / Fbclid

Fbclid

To skrót od angielskiego terminu “Facebook Click ID”, który jest unikalnym identyfikatorem przypisanym do kliknięć w linki sponsorowane na Facebooku. FBCLID jest automatycznie dodawany do adresów URL po kliknięciu na link reklamowy na Facebooku i służy do śledzenia skuteczności kampanii reklamowych na Facebooku. Dzięki FBCLID, można zbierać dane dotyczące kliknięć, konwersji i kosztów, a także analizować źródło ruchu i efektywność różnych kampanii reklamowych. FBCLID jest szczególnie przydatny dla firm prowadzących kampanie reklamowe na Facebooku, ponieważ pozwala na dokładne śledzenie efektów działań reklamowych i optymalizację kampanii.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Agencja SeoFly powstała w 2013 roku i jest częścią grupy marketingowej Good One. Podoba Ci się nasz blog? Zapisz się do naszego newslettera. Chcesz, abyśmy pomogli Ci wypromować biznes? Skontaktuj się ;-) kom. 510796217 mail. kontakt@seofly.pl