01-646 ul. Edwarda Jelinka 38

Top

UX

SeoFly / UX

UX

User Experience (UX) koncentruje się na tworzeniu systemów i aplikacji, które zapewniają użytkownikom łatwy w nawigacji, intuicyjny interfejs, z naciskiem na wydajność i przyjemne wrażenia użytkownika. Koncentrując się na tych celach, UX jest w stanie tworzyć rozwiązania, które są łatwe do zrozumienia dla użytkowników, a jednocześnie poprawiają ogólną produktywność.

Zasady stojące za UX  koncentrują się wokół testowania użyteczności, mapowania podróży klienta, tworzenia szkieletów i prototypowania. Testy użyteczności obejmują obserwację, w jaki sposób ludzie korzystają z produktu lub systemu w celu zidentyfikowania wszelkich problemów lub potrzebnych ulepszeń. Mapowanie podróży klienta po stronie służy do identyfikacji obszarów, w których można uzyskać lepsze wrażenia użytkownika poprzez zmiany w projekcie lub funkcjonalności witryny.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Agencja SeoFly powstała w 2013 roku i jest częścią grupy marketingowej Good One. Podoba Ci się nasz blog? Zapisz się do naszego newslettera. Chcesz, abyśmy pomogli Ci wypromować biznes? Skontaktuj się ;-) kom. 510796217 mail. kontakt@seofly.pl