01-646 ul. Edwarda Jelinka 38

Top

FTP

SeoFly / FTP

FTP

FTP oznacza protokół przesyłania plików. Jest to standardowy protokół sieciowy używany do przesyłania plików z jednego hosta do drugiego przez Internet. FTP istnieje od początków Internetu i pozostaje obecnie jedną z najczęściej używanych metod przesyłania plików.

FTP umożliwia użytkownikom przesyłanie i pobieranie plików między ich komputerami a zdalnymi serwerami. To sprawia, że jest to niezbędne narzędzie dla twórców stron internetowych, projektantów i każdego, kto potrzebuje szybko i łatwo przesyłać duże pliki. Obsługuje również transfery wsadowe, co oznacza, że możesz przesyłać lub pobierać wiele plików jednocześnie.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Agencja SeoFly powstała w 2013 roku i jest częścią grupy marketingowej Good One. Podoba Ci się nasz blog? Zapisz się do naszego newslettera. Chcesz, abyśmy pomogli Ci wypromować biznes? Skontaktuj się ;-) kom. 510796217 mail. kontakt@seofly.pl